شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.تالار گفتگوی تخصصی دانیار - توافقنامه ثبت نام

با اینکه همه‌ی تلاش ما در جهت حذف و یا ویرایش ارسال‌هایی است که در برگیرنده مطالب غیر اخلاقی، سو استفاده، توهین‌آمیز، بدگویانه، تهمت، مغایر با اصول شرعی و مبانی جمهوری اسلامی ایران می‌باشد، اما این غیر ممکن است که بتوانیم هر پیام و ارسال و هر مورد دیگری را کنترل کنیم. به همین دلیل شما قبول می‌کنید که مطالب ارسال شده در این انجمن، نظر‌ها و دیدگاه‌های نویسنده آن است و لزوماً دیدگاه مدیریت نیست! لذا ما مسئول هرگونه پیام ارسال شده در این انجمن نیستیم و دقت و تمامیت هیچ پیام فرستاده شده در این انجمن را تأیید نمی‌کنیم. با ثبت نام شما در این انجمن شما می‌پذیرید که از ارسال هر مطلبی که محتوای دانستنی‌های غلط، مطالب بدون صحت، بد گویی، توهین‌آمیز و یا تجاوز به حقوق و شخصیت دیگران و مطالب غیر اخلاقی و یا هر مطلب دیگری که قوانین را نقض می‌کند خودداری می‌کنید.

عدم اجابت این قوانین قطعاً به تعلیق حساب کاربری شما و یا ممنوعیت دائم از دسترسی شما به این انجمن خواهد انجامید. شناسه‌ی IP شما با هر ارسال در این انجمن ثبت شده و در صورت لزوم به مقامات قضایی ارایه خواهد گردید. شما می‌پذیرید که ما توانایی و حق پاک کردن، ویرایش و یا بستن هر حساب کاربری و یا مطلب ارسالی در هر زمان که مورد نیاز باشد را داریم. شما همچنین توافق می‌کنید که همه‌ی اطلاعاتی که شما در این انجمن وارد می‌کنید در یک دیتابیس حفظ می‌شود و همچنین کوکی‌ها در روی کامپیوتر شما جهت ذخیره اطلاعات ورود شما ذخیره می‌شوند. هرگونه اطلاعات شما در این انجمن بدون رضایت و موافقت شما به هیچ شخص ثالثی ارائه نخواهد شد. هرچند که تیم مدیریت انجمن هیچ گونه مسئولیتی در مقابل حملات آنلاین (هک) که باعث فاش شدن اطلاعات شما می‌شود ندارد.

شما با ثبت نام در این تالار و وارد نمودن ایمیل خود در هنگام ثبت نام می‌پذیرید که ما مجاز خواهیم بود آدرس ایمیل شما را در بانک اطلاعاتی این سایت و به منظور ارسال ایمیل‌های گروهی در مناسبت‌های گوناگون ثبت نموده و در مواقع لازم از طریق ایمیل اطلاع‌رسانی نماییم.

حساب کاربری آن دسته از کاربرانی که نسبت به فعالسازی آن اقدام نکنند، پاک خواهد شد. بنابراین شما می‌پذیرید بلافاصله پس از ثبت نام، با مراجعه به صندوق پستی آدرس ایمیلی که در هنگام ثبت نام وارد می‌کنید، بر روی لینک فعالسازی کلیک کرده و حساب کاربری خود را فعال نمایید. این موضوع به دلیل لزوم حصول اطمینان ما از صحت آدرس ایمیل وارد شده است. پس از فعال شدن حساب کاربری، شما به عنوان عضو معمولی سایت پذیرفته خواهید شد. اعضای معمولی این تالار در دسترسی به بخش‌های گوناگون تالار و مشاهده محتوای آن دارای محدودیت می‌باشند. بنابراین در صورتیکه نیاز به فعالیت بیشتر در این تالار دارید، می‌بایست یکی از بسته‌های "عضویت نقره‌ای" یا "عضویت طلایی" را خریداری نمایید.

با ثبت نام شما در این انجمن و ادامه این مرحله شما با قوانین بالا و موارد دیگری که تیم مدیریت تعیین کرده است موافقت می‌کنید. آیا با این موارد موافق هستید؟